Обчисліть кількість речовини у якій міститься 3.01*10^23 атомів кальцію​


Ответы на вопрос

Отвечает Буркова Поля.

Ответ:

Объяснение:

Дано

N(Ca) = 3,01*10²³ атомов

Na = 6,02*10²³

Найти

n(Ca)

n(Ca) = N(Ca) / Na = 3,01*10²³ / 6,02*10²³ =0,5 моль

Отвечает Стадникова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N(Ca)=3,01×10²³ атомів

n(Ca)-?

n=N/Na , Na=6,02×10²³моль⁻¹

n(Ca)=3,01×10²³ / 6,02×10²³=0,5 (моль)

Відповідь: n(Ca)=0,5 моль