Обчисліть об'єм що займає 128 г co2​


Ответы на вопрос

Отвечает Старков Алексей.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(CO2)= 128 г

М(СО2) = 44 г/моль

Vm=22,4 л/моль

Найти

V(CO2)

n(CO2) = m / М = 128 г/моль / 44 г/моль =2,9 моль

V(CO2) = Vm *n = 22,4 л/моль * 2,9 моль =64,96 л