Обчисліть масову частку гідрогену у таких сполуках:а)NH3б)Fe(OH)3в)H2P4O7​


Ответы на вопрос

Отвечает Демонов Роман.

Ответ:

NH3 w(H)-? w=1*3/3+14=3/17*100%=0.176*100%=17.6%

Fe(OH)3 w(H)-? w=1*3/56+51=3/107*100%=2.8%

H2P4O7 w(H)-? w=2*1/2+62+112=3/176=1.7%

Объяснение: