Розв'язати за законом об'ємних відношень газів. Який об'єм повітря необхідне для спалювання 10 м3

C2H2

Ответы на вопрос

Отвечает Упадышев Денис.

Ответ:

дано

V(C2H2) = 10 m3 = 10 000 л

--------------------

V(возд) - ?

10000     X л

2C2H2+5O2-->4CO2+2H2O

2 моль   5 моль

X = 10000 * 5 / 2 = 25000 L

V(возд) = 25000 * 100% / 21% = 119047.6 л

ответ 119047.6 л

Объяснение: