Обчисліть об'єм який займає 16 г кисню​


Ответы на вопрос

Отвечает Бондар Лера.

n(O2)=m/M=16 г / 32 г/моль=0,5 моль

V(O2)=n*Vm=0,5 моль*22,4л/моль.

/3моль=11,2л/моль.