Обчисліть масову частку Феруму у ферум(2)оксиді за формулою: ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Назар.

Ответ:

Объяснение:

Mr(FeO)=Ar(Fe)+Ar(O)=56+16=72

ω(Fe)=n×Ar(Fe) / Mr(FeO)=1×56/72=0,777 або 77,7%

Відровідь: ω(Fe)=77,7%