Обчисліть об'єм азоту кількістю речовини 5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Савин Саша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(N2) = 5 моль

Vm = 22,4 л/моль

Найти:

V(N2)  - ?

Решение:

V(N2) = Vm * n(N2)

V(N2) = 22,4 * 5 = 112 л