6. Установіть відповідність між об'ємом газу та кількістю речовини: а) 5,6 л, 1)0,1 мольб)2,24 л.

2)5,0 мольв)0,448л. 3)0,25 мольг)112л. 4)0,2 моль 5)0,02 моль​

Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Лера.

Ответ:

Объяснение:

n=V/Vm , Vm=22,4л/моль

a) V=5,6 л

n=5,6/22,4=0,25(моль)

б)  V=2,24 л

n=2,24/22,4=0,1(моль)

в) V=0,448 л

n=0,448/22,4=0,02(моль)

г)  V= 112 л

n=112/22,4=5(моль)

Відповідь:  а)3 , б)1, в)5 , г)2