Маса O2 якщо кількість речовини 0,5 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Черняк Влад.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(O2)=0,5 моль

m(O2)-?

m=n×M , M(O2)=2×16=32г/моль

m(O2)=0,5моль × 32г/моль = 16 г

Відповідь: m(O2)=16 г