2.Знайдіть об'єм (н.у.) газу метану СН4 масою 32 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Техник Никита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CH4) = 32 г

Vm = 22,4 л/моль

Найти:

V(CH4) - ?

Решение:

M(CH4) = 12 + 1 * 4 = 16 г/моль

n(CH4) = m(CH4) / M(CH4) = 32 / 16 = 2 моль

V(CH4) = Vm * n(CH4) = 22,4 * 2 = 44,8 л