Складіть рівняння реакцій відповідно до схеми

S->SO2->SO3->Na2SO4NH3->NO->NO2->HNO3

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Маша.

Объяснение:

S+O2=SO2

2SO2+O2=2SO3

SO3+2NaOH=Na2SO4+H2O

4NH3+5O2=4NO+6H2O

2NO+O2=2NO2

2NO2+H2O=HNO3+HNO2