Обчисліть кількість речовини сірчистого газу SO2, якщо маса сполуки становить 3,2 г​


Ответы на вопрос

Отвечает Довганюк Давид.

Ответ:

n(SO2) = 0,05 моль

Объяснение:

n(SO2) = m(SO2) ÷ M(SO2) = 3,2г ÷ (32 + 16 × 2)г/моль = 3,2г ÷ 64г/моль = 0,05 моль