Яку кількість молекул має газ C3 H8 об'ємом 134,4 л с дано и росписать ​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Снежана.

Ответ:

Объяснение:

Дано

V(C3H8) = 134,4 л

Vm=22,4 л/моль

Na = 6,02*10²³ 1/молекул

Найти

N(C3H8)

n(C3H8) = V(C3H8) / Vm = 134,4 / 22,4 = 6 моль

N(C3H8) = Na *n = 6,02*10²³ *6 = 3,6*10²⁴молекул