1. Знайдіть масу сульфур(VІ) оксиду, необхідну для добування сульфатної кислоти масою 9,8 г 2.

Обчисліть масу ортофосфатної кислоти, що утворюється внаслідок взаємодії фосфор (V) оксиду масою 284 г з водою

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Катя.

Ответ:

Дано:

m(P2O5)=284г

m(H3PO4)-найти

Решение:

P2O5+3H2O=2H3PO4

m=n*M             m=n*M

m=142              m=196

284/142=x/196

x=196*284/142

x=192*2=392 (г)

Ответ 392 грамма.

Объяснение:

над P2O5 пишем 284 г

над H3PO4 пишем Х