Обчисли масу Fe2O3, який прореагує з воднем об'ємом 2,24 л. Зробіть, будь ласка, детальне

розв'язання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Крюков Толя.
Відповідь: 48г
Розв’язок:

Отвечает Хачатрян Лилит.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V(H2) = 2,24л

Знайти:

m(Fe2O3) -?

Розв'язок:

Fe2O3 + 3 H2 → 2 Fe + 3 H2O

М(Fe2O3) = 160г/моль

n(H2) = 2,24л÷(3×22,4л/моль) = 0,033моль

Оксид феруму мав прореагувати в такій же кількості. Знайдемо його масу:

m(Fe2O3) = n×M = 0,033моль × 160г/моль = 5,33г

Відповідь: 5,33г.

Або ще можна через пропорцію:

m(Fe2O3) = 2,24л × 160г/моль ÷ (3×22,4л/моль) = 5,33г

Це вже як ваш учитель більше любить)