Видносна густина нитроген(1) оксиду за гелием(He) становить? ( з обгрунтуванням)​


Ответы на вопрос

Отвечает Сух Вадім.

Ответ:

Відносна густина газу В за газом А визначається за наступною формулою

D_{A}(B) = \dfrac{M(B)}{M(A)}D

A

(B)=

M(A)

M(B)

де, М(А) та М(В) молярні маси газів А та В відповідно

Тому формула для обрахунку відносної густини сульфур(IV) оксиду за гелієм буде виглядати наступним чином

D_{He}(SO_{2}) = \dfrac{M(SO_{2})}{M(He)}D

He

(SO

2

)=

M(He)

M(SO

2

)

Підставимо дані

D_{He}(SO_{2}) = \dfrac{64\;\frac{g}{mol}}{4\;\frac{g}{mol}} = \bf{16}D

He

(SO

2

)=

4

mol

g

64

mol

g

=16