Обчисліть об'єм метану масою 64 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Чебышов Роман.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CH4)=64 г

V(CH4)-?

Розв*язок:

Обчислюємо кількість речовини СН4 за формулою:  n=m/M,  де

M(CH4)=12+4×1=16 г/моль

n(CH4)=64г / 16г/моль = 4 моль

Визначаємо об*єм метану за формулою:

V=n×Vm, де Vm=22,4 л/моль (н.у.)

V(CH4)=4моль × 22,4л/моль =89,6 л

Відповідь: V(CH4)=89,6 л