СРОЧНО!!! ПОМОГИТЕ, ДАЮ 30 баллов!!!! Масова частка чотиривалентного елемента в оксиді становит

27,3%. Обчисліть хімічну формулу оксиду, якщо відносна густина з повітрям — 1,51 г.

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Радион.

Ответ:

С 27,3%, то кислорода 72,7%, оксид, его формула СхОу,

х: у= 27,3/12: 72,7/16 = 2,275:4,544=1:2, формула СО2.

М(СО2) = 1,51*29 = 43,79 = 44г\моль

Объяснение: