Обрахувати об'єм кисню необхідний для повного згорання 735 л бутану​


Ответы на вопрос

Отвечает Гилёва Софья.

Ответ:

2C4H10 = 13O2 = 8CO2 + 10H2O

n(C4H10) = 735/22.4 = 32.8 моль

n(C4H10) : n(О2) = 2     :     13

                               32,8      Х

х = 32,8*13/2 = 213,2 моль

V (O2) = n*Vm = 213.2*22.4 = 4775.6л

Объяснение: