На магній масою 9.6 подіяли хлоридною кислотою. Обчисліть та позначте об'єм газу (н.у.), що

виділився Помогите срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Ваня.

Mg+2HCl = MgCl2 = H2

n(Mg) = 9.6/24=0.4 моль

n(H2) = 0.4 моль

V (H2) = n*Vm = 0.4*22.4 = 8.96 дм3