Визначте об'єм хлору який вступає в реакцію з метаном та об'єм утвореного хлороводню якщо на

реакцію повного хлорування витратили метану об'ємом 25л

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцова Лада.

Ответ:

Объяснение:

CH4+Cl2=CH3Cl+HCl

n(CH4)=25/22.4=1.12 моль

по реакции n(Cl2)/n(CH4)/n(HCl)=1/1/1===> n(Cl2)=n(HCl)=1.12 моль

V(Cl2)=V(HCl)=1.12*22.4=25.088 л