Знайти кількість молів у 5,6г чадного газу


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CO) = 5,6 г

Найти:

n(CO) - ?

M(CO) = 12 + 16 = 28 г/моль

n(CO) = m(CO) / M(CO) = 5,6/28 = 0,2 моль