Розрахуйте масу сірчистого газу(SO2) в грамах кількістю речовини 4 моль:а) 2,56г, б)25,6г/моль;

в)256г допоможіть будь ласка(

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонова Карина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n(SO2) = 4 моль

Найти:

m(SO2) - ?

M(SO2) = 32 + 16 * 2 = 64 г/моль

m(SO2) = M(SO2) * n(SO2) = 64 * 4 = 256 г