Густина деякого газу дорівнює 1,96. Обчислити відносну молекулярну масу газу та його відносну

густинк за повітрям. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уткина Ангелина.

Ответ: 44 г/моль; 1,5

Дано:

ρ = 1,96 г/л

Знайти:

М-?

Dпов. - ?

Объяснение:

М(пов.) = 29 г/моль

М = ρ*Vm = 1,96 г/л *22,4 л/моль = 43,9 ≈ 44 г/моль

D(пов.) = М/М(пов.) = 44 г/моль/29 г/моль ≈ 1,5

Відповідь: 44 г/моль; 1,5