1. Складіть формулу алкану, якиймістить 24 атоми Карбону​


Ответы на вопрос

Отвечает Kostak Marina.

Ответ:

C5H12                      

C6H14                      

C8H18                      

C9H20                      

C10H22

C3H8 , бо в алкані  СnH2n+2 кількість атомів Н -   2n+2=8, 2n=6, n=3

C7H16 , бо  алкані  СnH2n+2 кількість атомів Н -   2n+2=16, 2n=14, n=7

C11H24 , бо  алкані  СnH2n+2 кількість атомів Н -  2n+2=24, 2n=22, n=11

C13H28 , бо  алкані  СnH2n+2 кількість атомів Н -  2n+2=28, 2n=26, n=13

C15H32 , бо  алкані  СnH2n+2 кількість атомів Н -  2n+2=32, 2n=30, n=15

Объяснение: