Яка кількість речовини водню обємом 13,44 л(н.у)?


Ответы на вопрос

Отвечает Вишня Оля.

Ответ:

Объяснение:

n(H2) = V(H2) / Vm=13,44 л / 22,4 л/моль =0,6 моль