Обчисліть кількість речовини чадного газу СО масою 5,6 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Староселец Сергей.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(CO)=5,6 г

n(CO)-?

n=m/M

M(CO)=12+16=28г/моль

n(CO)=5,6г / 28г/моль = 0,2 моль

Відповідь: n(CO)= 0,2 моль