Обчисліть масові частки елементів: 1) у мурашиній кислоті HCOOH 2) у метиловому спирті CH3OH​


Ответы на вопрос

Отвечает Бефус Эрик.

Ответ:

1) у мурашиній кислоті HCOOH  w(H) = 2/5 =0.4 = 40%

                                                      w(O) = 2/5 =0.4 = 40%

                                                      w(C) = 21/5 =0.2 = 20%

                                                       ∑ = 100%

2) у метиловому спирті CH3OH   w(H) = 4/6 =0.66 = 66%

                                                        w(O) = 1/6 =0.17 = 17%

                                                         w(C) = 1/2 =0.17 = 17%

                                                          ∑ = 100%