Запишіть рівняння реакцій, що відбувається під час горіння речовин: H2S; SiH4; Al2S3 Допоможіть


Ответы на вопрос

Отвечает Каранфил Вячеслав.

Ответ:

2H2S + 3O2 = 2SO2 + 2H2O

SiH4 + 2O2 = SiO2 + 2H2O

2Al2S3 + 9O2 = 2Al2O3 + 6SO2