Порція озону містить 1,204×10²². Обчисліть: а) об'єм цієї порції газуб) кількість речовини озону​


Ответы на вопрос

Отвечает Kudina Vika.

n (O3) = N/Na = 1.204*10^22/6.02*10^23 = 2 моль

V (O3) = n*Vm = 2*22.4 = 44.8дм³