Визначити масову частку хлоридної кислоти в розчині, утвореному при додаванні 200 мл води до 300 г

40% її розчину. пж

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Коля.

Ответ:24%

Объяснение:

m(HCl)=300*0,4=120г

m(розч.)= 200+300=500г

W(HCl)=120/500=0.24=24%

Отвечает Иванова София.

Ответ:24%

Объяснение:

m(HCl)=300*0,4=120г

m(розч.)= 200+300=500г

W(HCl)=120/500=0.24=24%