Алюміній масою 40,5 г провзаємодіяв з сульфатною кислотою Обчисліть об'єм водню, що виділився.

Срочно!!!! даю 50 балов!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Гладких Жека.

Ответ:

дано

m(Al) =40.5 g

--------------------

V(H2) - ?

2Al+3H2SO4-->Al2(SO4)3+3H2

M(Al) =27 g/mol

n(Al) = m/M = 40.5 / 27 = 1.5 mol

2n(Al) = 3n(H2)

n(H2) = 1.5 * 3 / 2 = 2.25 mol

V(H2) = n*Vm = 2.25 * 22.4 = 50.4 L

ответ 50.4 л

Объяснение:

Отвечает Толкачёв Андрей.

Ответ:

3H2SO4+2Al=AL2(SO4)3+3H2

40.5/27*2=х/22.4*3

х=40.5*(22.4*3)/(27*2)

V(H2)=40.5*(22.4*3)/2*27=50.4л

Відповідь: 50.4 л

Объяснение: