СРОЧНО!!!!! ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА Обчисліть об'єм кисню (н. у.), що необхідний для спалювання

вугілля масою 24 г, та кількість речовини карбон(IV) оксиду, яка при цьому утвориться.

Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

 Ответ:

Объяснение:

24 г                     Х л                        Х л

 C            +          O2           =           CO2

n=1 моль               n=1 моль              n=1 моль

М=12 г/моль      Vm=22,4 л/моль   Vm=22,4 л/моль

m=12 г                V = 22,4 л              V = 22,4 л

24 г   С    -   Х л   О2

12 г    С   -  22,4 л   О2

V(O2) = 24 * 22,4 / 12 = 44,8 л

24 г   С    -   Х л   СО2

12 г    С    -  22,4 л  СО2

V(CO2) = 24 * 22,4 / 12 = 44,8 л