.До розчину массою 300г з масовою часткою солі 20% долили воду об’ємом 50мл. Обчисліть масову

частку речовини в новому розчині.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесников Максим-Александрович.

Объяснение:

m(р-ни) = 300×20:100%= 60

w \frac{60}{300 + 50}  \times 100\%

W = 17%