Визначте масові частки елементів у сполуці SО3.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кислова Елизавета.

Ответ:

Объяснение:

Mr(SO3) = 32+16*3=80

W(S) = Ar(S) *n / Mr(SO3)  *100% = 32*1 / 80  *100% =40%

W(O) = Ar(O) *n / Mr(SO3)  *100% = 16*3 / 80  *100% =60%