Обчисліть та позначте об'єм пропану масою 198 г.


Ответы на вопрос

Отвечает Малая Аня.

Ответ:

Объяснение:

n(C3H8) = m / М = 198 / 44 = 4,5 моль

V(C3H8) = Vm *n = 22,4 * 4,5 = 100,8 л