25 г солі заселили 100 г води визначити масову частку солі в утвореному розчині


Ответы на вопрос

Отвечает Дідушок Даша.
Дано
m(соли) = 25 г
m(H2O) = 100 г
Найти
w(соли) = ?
Решение
1) m(раствора) = m(соли) + m(H2O) = 25 + 100 = 125 г
2) w(соли) = m(соли)/m(раствора) = 25/125 = 0,2 доля
Ответ: w(соли) = 0,2 доля