СРОЧНО 50 баллов!!! Визначте молярну масу невідомого елемента, при горінні якого масою 36 грам,

утворюється його оксид масою 90 грам. Елемент в оксиді проявляє валентність 6.

Ответы на вопрос

Отвечает Минаева Людмила.

Ответ:

Объяснение:

36 г             90 г

2Е + 3О2 = 2ЕО3

2х                2х+2(16*3)

36/2х = 90/(2х+96)

90*2х=36*(2х+96)

180х = 72х + 3456

108х = 3456

х= 32 (г/моль), що відповідає Сульфуру.

Відповідь: Молярна маса невідомого елемента дорівнює 32 г/моль