Який об'єм кисню витрачається на згоряння 8 л ацетелену​


Ответы на вопрос

Отвечает Рылова Аня.

Відповідь:

2C2H2+5O2=4CO2+2H2O

V(C2H2):V(O2)=2:5=1:2,5

V(O2)=8*1,25=10л

Пояснення: