Обчисліть масу солі (г), що утворилася внаслідок сплавлення цинк гідроксиду з кристалічними натрій

гідроксидом масою 240 г. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стан Ваня.

Ответ:

як?

Объяснение:

Дано:

m(Zn(OH)2) = 168,3 г

+КОН (спл)

Знайти

m(K2ZnO2)-?

M(Zn(OH)2)= 99 г/моль

n(Zn(OH)2)=m/M = 168,3 г/99 г/моль = 1,7 моль

M(K2ZnO2)=175 г/моль

Zn(OH)2 + 2KOH = K2ZnO2 + 2H2O

З рівняння реакції бачимо, що n(K2ZnO2)=n(Zn(OH)2

n(K2ZnO2)= 1,7 моль

m=n*M

m(K2ZnO2)= 1,7 моль* 175 г/моль = 297,5 г

Відповідь: 297,5 г