обчислити об'єм водню який одержимо при взаємодії 60г магнію що містить 2% домішок з розчином

ортофосфатної кимлоти якщо об'ємна частка виходу водню становить 95%​

Ответы на вопрос

Отвечает Минская Янка.

Ответ:

Объяснение:

m(Mg) = 60 г * 2% = 1,2 ; m(Mg) = 60 г - 1,2 г = 58,8 г

3Mg + 2H3PO4 = Mg3(PO4)2 + 3H2

n(Mg) = n(H2)

n(Mg) = 58,8 / 24 = 2.45 моль

V(H2) = 22,4 * 2,45 = 54.88 л