Обчисліть кількість речовини сульфур(VI) оксиду та масу води, необхідних для добування сульфатної

кислоти масою 4.9 г. Пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Сова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

   Дано

M(H2O) = 18 г/моль

m(H2SO4) = 4,9 г

М(H2SO4) = 98 г/моль

Найти

n(SO3)

m(H2O)

Х моль           Х г                    4,9 г

   SO3      +       H2O      =        H2SO4

n=1 моль           n=1 моль             n=1 моль

                    М = 18 г/моль         М = 98 г/моль

                     m=18 г                    m=98 г

Х моль  SO3    -   4,9 г   H2SO4

1 моль   SO3    -   98 г    H2SO4

n(SO3) = 1 * 4,9 / 98 = 0,05 моль

Х г    Н2О    -   4,9 г   H2SO4

18 г   Н2О    -    98 г   H2SO4

m(H2O) = 18 * 4,9 / 98 = 0,9 г