Визначте формулу ацетиленового вуглеводню, якщо густина за воднем дорівнюе 20


Ответы на вопрос

Отвечает Становов Андрей.

Ответ:

С3Н4

Объяснение:

D(CxHy) = D(H2) * Mr(H2)= 20*2=40

загальна формула ацетилену: CnHn-2

= 40

14n = 42

n= 3

C3H4