Установіть формулу спирту, якщо 1 моль його нарієвої солі (натрій алкоголяту) має масу 68 г


Ответы на вопрос

Отвечает Шарипов Раян.

Відповідь: смотри

Пояснення: (CnH2n+1O)2Ca

m 1 моль =68:1=68

подставляем

(12n+2n+1+16)*2+40=68

28n+74=68

n=2

C2H11OH

Отвечает Таранченкова Алёна.

Ответ:

(CnH2n+1O)2Ca

m 1 моль =428:2= 214

подставляем

(12n+2n+1+16)*2+40=214

28n+74=214

n=5

C5H11OH

Объяснение: