Знайти масу води, що утворилась при спалюванні 50л бутану (н.у.) СРОЧНО !!! даю 30 балів​


Ответы на вопрос

Отвечает Донской Никита.

Дано:                    

V(C5H12) – 50л

m(H2O) - ?

C5H12+8O2=5CO2+6H2O

Над пентаном поставити(зверху) 50л, знизу 1л

Над водою(зверху) Хл, знизу 6л

50л/1л = Хл/6л

Х = 50л × 6л/1л = 300л