Скільки грамів NAOH потрібно додати до хлоридної кислоти масою 25 г з масовою часткою 5%,щоб розчин

став нейтральним

Ответы на вопрос

Отвечает Danilova Elvira.

Ответ: 1,36 г

Объяснение

m (HCl) = 25 г

w (HCl) = 5%

----------------------

m(NaOH) - ?

NaOH + HCl = NaCl + H2O

m(HCl)= 25*5/100 = 1,25 г

М(HCl)= 36,5 г/моль

M(NaOH)= 40 г/моль

m(NaOH)= 40*1,25/36,5≈1,36 г