Обчислить масові частки елементів у речовині H2O​


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Татьяна.

Ответ:

Объяснение:

Mr(H₂O)=2×Ar(H)+Ar(O)=2×1+16=18

ω(H)=(2×Ar(H)/Mr(H₂O))×100%=(2×1/18)×100%=11%

ω(O)=(Ar(O)/Mr(H₂O))×100%=(16/18)×100%=89%

Відповідь:ω(H)=11% , ω(O)=89%