11. Складіть рівняння реакцій за схемою перетворень: Cu → CuО → Cu(NO3)2 → Cu(OH)2 → CuO 12. З

кальцій оксидом провзаємодіяло 4,48л вуглекислого газу СО2. Яка маса кальцій оксиду вступила у реакцію? СРОЧНО 30 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Островерхов Рома.
Cu+O2=CuO2 - сполучення
CuO+2HNO3=Cu(NO3)2 + H2O - нейтралізація
Cu(NO3)2+2H2O=Cu(OH)2 + 2HNO3 - нейтралізація
Cu(OH)2=CuO+H2O - розкладу
сорі, знаю тільки це