2.До розчину масою 400 г, масова частка солі в якому становить 20% долили воду об'ємом 200 мл.

Визначте масову частку (%) солі в одержаному розчині

Ответы на вопрос

Отвечает Гуцуляк Таня.

Объяснение:

1) 400г*0,2= 80г солі

2) 200мл= 200см³ * 1г/см³= 200г

3) 400г + 200г= 600г розчину стало

4) 80/600= 0,13(13%) - масова частка солі в одержаному розчині