Здійснити перетворення, написавши відповідні pівняння реакції: Fe->FeCI2->Fe(ОН)2->FeSO4​


Ответы на вопрос

Отвечает Никитина Надежда.

Ответ:

1) Fe + 2HCl = FeCl2 + H2  

2) FeCl2 + 2KOH = Fe(OH)2+2KCl

3) Fe(OH)2 + H2SO4 = FeSO4 + 2H2O